همه چیز درباره الگوریتم Hawk یا همان شاهین و ارتباط آن با بک لینک

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس عنوان عکس عنوان عکس عنوان عکس
عنوان عکس عنوان عکس عنوان عکس عنوان عکس
عنوان عکس عنوان عکس عنوان عکس عنوان عکس
عنوان عکس عنوان عکس عنوان عکس عنوان عکس
عنوان عکس عنوان عکس عنوان عکس عنوان عکس

آرشیو مطالب

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  برچسب ها

  حتماً طی چند روز اخیر متوجه تغییراتی در نتایج گوگل شده اید و شاید نگرانی هایی برای شما بوجود آمده باشد که آیا گوگل با الگوریتم جدید حساسیت بیشتری نسبت به بک لینک پیدا کرده باشد!؟

  همه چیز درباره الگوریتم Hawk هاک یا همان شاهین (باز شکاری) و ارتباط آن با بک لینک

  جواب خیر است. در ابتدا باید عرض کنم گوگل هیچ گاه با منابع رسمی تغییرات خود را اعلام نمیکند و همیشه میگوید الگوریتم های گوگل هر روز در حال تغییر هستند و تغییرات بنیادین را کتمان میکند و این سئوکاران و آنالیزور های گوگل هستند که با آزمون و خطا و مشاهده رفتار گوگل پی به این تغییرات میبرند که تا حدی قابل درک و علمی بوده و برخی نیز فاقد اعتبار هستند. بررسی های اخیر نشان دادند که الگوریتم جدید گوگل در واقع تکمیل کننده الگوریتم قبلی یعنی پوسوم (نوعی حیوان بومی استرالیا) که در دنیای واقعی پوسوم ها غذای شاهین است که با این انتخاب اسم نشان میدهد مشکلات قبلی که مربوط به جستجوی محلی بود تا حد زیادی برطرف شده است.

  در الگوریتم پوسوم گوگل به این طریق عمل میکرد که شرکت هایی که از نظر جغرافیایی در یک مکان بودند شرکت های ضعیف تر (از نظر سئو و قدرت دامنه) را از نتایج حذف میکرد که این موضوع ضرر زیانی به استارت آپ ها و کسب و کارهای نو پا زده بود که با الگوریتم شاهین این مشکل برطرف شده است.  در این الگوریتم فیلتر هایی که جستجوهایی محلی را تحت تأثیر قرار میداد تا حد زیادی تغییر کردند . روش کار گوگل درباره سورت کردن نتایج گوگل به این شکل بود که مرتبط ترین موضوع و سایتی که در این زمینه قدرت کافی داشت را در جستجوی محلی نمایش داده میشد و باقی نتایج نشان میداد و باقی را همچون محتوای تکراری از نتایج حذف می نمود.

  همانطور که مستحضرید اساس و پایه کار گوگل بر اساس بک لینک است و هیچ کس نمی تواند نقش لینک بیلدینگ یا بک لینک را انکار کند. مسلماً تغییرات اخیر به نفع خیلی ها خصوصاً کسب و کارهای نوپا و سایت های جدید خواهد بود و خرید بک لینک و خرید رپورتاژ برای آنها اثر بخشی بیشتری خواهد داشت. اگر شما هم یک وب مستر منعطف و باهوش باشید سعی خواهید کرد با شرایط جدید سایت و خصوصاً محتوا وب سایتتان را وقف دهید.

  برچسب مطالب : افزایش بازدید افزایش رتبه الکسا افزایش رتبه سایت ایندکس سایت ایندکس صفحات ایندکس مطالب بهینه سازی بهینه سازی تصاویر بهینه سازی تصویر بهینه سازی دامنه بهینه سازی سایت بهینه سازی عکس بهینه سازی وب سایت بک لینک بک لینک 6 بک لینک اتوماتیک بک لینک ارزان بک لینک الکسا بک لینک انبوه بک لینک ایرانی بک لینک خارجی بک لینک رایگان بک لینک رنک 5 بک لینک فا بک لینک مجانی بک لینک چکر بک لینک چیست دامنه سایت دامنه مناسب برای سایت دامنه و سئو دامین حرفه ای رتبه گوگل رنک الکسا رنک گوگل سئو سئو وب سایت سئو و بهینه سازی سئو و بهینه سازی سایت سایت کاربر پسند متا تگ متاتگ موتور جستجو موتور های جستجو نقش دامنه در سئو گوگل
  نویسنده : خرید بک لینک بازدید : 69 تاريخ : جمعه 28 مهر 1396 ساعت: 10:17
  برچسب‌ها : الگوریتم,